Black Desert Türkiye&MENA’da Lahn Sınıfı İçin Aktarım Güncellemesi

Black Desert Türkiye’de Lahn Sınıfı

Uzun zamandır Maceracıların kendilerini geliştirebilmeleri için oyuna dahil olan aktarım güncellemesi bu hafta Lahn sınıfı için geliyor.

Aktarım Güncellemelerinin sonuna yaklaşmışken Lahn sınıfı ile maceracılar kendilerine daha fazla güç katabilecekler. Bununla birlikte Kamasylvia bölgesinde görev yapan Maceracılar için yeni haberler de var. Bölgedeki görevler yenilenerek Maceracılara daha gelişmiş bir deneyim imkânı sağlanacak. At sever Maceracılar için ise özel etkinlikler düzenleniyor.

Aktarım Güncellemesinin sonuna gelinmesiyle Black Desert Türkiye&MENA en popüler sınıflarından biri için yeni bir güncelleme getirdi. Bugünden itibaren, Lahn sınıfının Aktarım Güncellemesi BlackDesert Türkiye&MENA’ya yeni bir boyut kazandıracak. Bu güncelleme, Maceracıların becerilerini geliştirmelerini ve daha fazla güç kazanmalarını sağlayacak.

Yeni Aktarım Güncellemesi ile seviyesi 56 ve üzeri olan Maceracılar, Lahn sınıflarını daha da geliştirmek için Aktarım becerilerini geliştirebilecekler. Bu beceriler, bir dizi Kara Ruh görevini tamamlandıktan sonra açılabilecek. Ayrıca, yeni güncellemeyi kutlamak için 11 Mart tarihine kadar özel bir etkinlik gerçekleşecek. Seviye 56 ve seviye 60’a ulaşan Maceracılar, ulaşılan seviyeye bağlı olarak oyun içi özel eşyalar alabilecekler.

Kamasylvia’da Maceracılar Daha Gelişmiş Deneyimler Yaşayacak

Bu hafta gerçekleştirilen güncellemeyle birlikte Kamasylvia bölgesindeki ana görevler de yenilendi. Geliştirilmiş görev aşamaları ve daha zengin bir hikâye, bu bölgede görev yapan Maceracılara daha gelişmiş bir deneyim kazandıracak. Kamasylvia bölgesinin hikayesi hakkında yepyeni bir bakış açısı, ana karakterler ve sınıflar arasındaki ilişkinin daha iyi anlaşılmasını seviye 58 ve üzeri karakterler için geçerli olacak. 

Aynı zamanda, bu hafta Black Desert Türkiye&MENA’da at yetiştiricilerinin daha yüksek seviyeli atlar elde etmelerine yardımcı olacak 4 farklı at temalı etkinlik düzenlenecek. “Yarış Atını Nasıl Eğitirsin “etkinliğiyle canavarları yenerek, toplama veya balıkçılık yapılarak ödüller elde edilebilecek. 4 Mart tarihine kadar tüm atlara Binek TECRÜBE +%50 verilecek. Buna ek olarak, etkinlik süresince Aşama 6 ve üzeri vahşi atlar rastgele ortaya çıkarken, çiftleşme başarı oranları artacak. Ayrıca Maceracıların daha fazla özel ödül kazanmalarını sağlayan bir “İmparatorluk Lisanslı Atlar” etkinliği olacak. 

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.