Black Shark 3 Pro 5G, AnTuTu’da 600 Binden Fazla Fazla Puan Aldı!


Xiaomi oyun telefonu markası Black Shark, son derece popüler oyun akıllı telefonunun yeni nesil modelini (Black Shark 3 serisi) piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Modelin Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 yonga seti ile gelmesi bekleniyor ve 5G desteği ile gelecek. Black Shark modellerinin her zaman güçlü modeller olduğu biliniyor. Black Shark 3 Pro‘nun AnTuTu kıyaslama puanı paylaşıldı.

Oyun telefonunun toplam puanının ekran görüntüsü, Black Shark’ın CEO’su tarafından resmi Weibo sayfasında paylaşıldı. Cihaz blackshark SHARK MBU-A0 olarak tanımlandı ve GeekBench görünümü ve 3C sertifika listesiyle birlikte, cihaz Black Shark 3 ile birlikte başlayacak olan üst düzey Black Shark 3 Pro 5G. Cihaz şüphesiz 620952 puan aldı. Platformdaki herhangi bir akıllı telefon tarafından şimdiye kadar kaydedilen en yüksek puan olarak nitelendiriliyor. Daha önce, iQOO 3’ün 597.583 puanla en yüksek AnTuTu puanına sahip olduğu ve ASUS ROG Phone 2’nin 507.051 puanla ikinci sırada izlediği söyleniyordu.

AnTuTu skorlarına sahip her üç modelin de oyun akıllı telefonları olduğuna dikkat etmek ilginçtir. iQOO 3 ve Black Shark 3 serisi, Galaxy S20, Mi 10 vb. gibi diğer amiral gemisi modellerinde bulunan aynı Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirilmiş olsa da, saat hızı oyun telefonlarında oldukça yüksek olabilir. Buna rağmen, Black Shark 3 Pro’nun puanı şaşırtıcı.

Amiral gemisi oyun telefonu 3 Mart’ta duyurulacak.