Call of Duty: Modern Warfare Avustralya Orman Yangını İçin 1.6 Milyon Dolar Yardım Topladı

CallofDutyoyuncutakvimi

Call of Duty: Modern Warfare Outback Relief Pack, Avustralya yangınlarından etkilenenler için 1,6 milyon dolar (2,38 milyon ABD Doları) fazla yardım aldı.

Paket içeriğinde, sevimli bir Koala silahının kaplaması, amblemler, arama kartı, silah kaplamaları ve elbette bir şapka dahil olmak üzere çeşitli Avustralya temalı kozmetik ürünleri içeriyor. Paket Activision’ın Outback Pack olarak yardım kuruluşundan önce mevcut olsa da, geçen ay yeniden adlandırılan Outback Relief Pack’in her bir satışının net gelirinin 31 Ocak 2020’ye kadar (duyuru yapılmadan önce satılanlar dahil) elde edileceği tüm gelirin bağışlanacağını duyurdu.

Activision, bu paranın yeni bir blog gönderisinde nereye gideceğini açıkladı. Uluslararası bir insani yardım kuruluşu olan Direct Relief ile birlikte çalışarak fonların %100’ünün Avustralya yardımına geçmesini sağlıyor. Yardım hakkında konuşurken, Call of Duty genel müdürü, VP Byron Beede, paketi satın alan oyunculara teşekkür etti.

“Dünyanın dört bir yanındaki Call of Duty oyuncuları bu korkunç trajediyi desteklemek için bir araya geldi. Outback Relief paketindeki fonlarla bu çabaya yardımcı olmaktan onur duyuyoruz. Cömertlikleri için herkese teşekkür ediyoruz ve bu bağışta bulunmayı dört gözle bekliyoruz” Açıklamasını yaptı.

Outback Relief Pack bağış toplama sona ermekle birlikte, yangınların etkileri hala devam ettiği için dilerseniz Avustralya yardımına bağış yapabilirsiniz.