Fallout 76 Büyük NPC Güncellemesi İle Nisan Ayında Steam’e geliyor


Fallout 76 Wastelanders temelli yeni bir ana görev getiriyor ve orijinal ana görevlerinde düzenlemeye gidiyor.

İnsan NPC’lerini Fallout 76’ya getirecek olan ücretsiz güncellemenin yeni bir lansman tarihi var. Fallout 76 Wastelanders 7 Nisan’da PC’ye gelecek.

Wastelanders lansmanı ile Fallout 76 da aynı gün Steam’e gelecek. Henüz izlemediyseniz yukarıda yeni bir fragman sizi bekliyor. 

Appalachia’ya gelen insan NPC’leri ile birlikte çökmüş uzay istasyonunda yaşayan akıncılar ve Vakıf adı verilen bir kalede yaşayan yerleşimcilerdir. Fallout 76’da , hizipler arasındaki duruşunuzu yükseltmenize meydan okuyan yeni bir itibar sistemi olacak . görevler için onlara yardım ediyor güvenlerini ne kadar çok kazanırsanız, satıcılardan daha fazla ürün ve hizip tabanlı plan satın alabilirsiniz. Yoldaşlar da mevcut olacak, ancak son zamanlarda onlar hakkında pek bir şey duymadık. (bildiğimiz kadarıyla, çoğunlukla ana kampınızda takılıyorlar).

Fragman, gelenlere bir bakış sunuyor. Ghoul NPC’lerinin yanı sıra her ikisi de iyilik kazanabileceğiniz veya savaşabileceğiniz yeni küçük NPC gruplarını temsil edebilecek bir tür korkunç görünümlü kült figürleri görüyoruz. Bir tür uçan mutant ampul görünümlü şeyler de dahil olmak üzere yeni yaratıklar da gösteriliyor. Ayrıca, bir yay ve oka, bilekli bir testere bıçağına ve bir tür ağır enerji topuna uzunca bir göz atacağız.

Fallout 76: Wastelanders’den bekleyebileceğiniz şeylerin bir özeti;

  • Yeni Ana Görev ve Yenilenmiş Orijinal Ana Görev – Apps Kasası 76’dan ayrıldığınız andan itibaren tamamen yenilenmiş bir ana görev hattının yanı sıra yenilenmiş orijinal bir ana görev hattını oynayarak Batı Virginia’nın sırlarını ortaya çıkarın. deneyimli oyuncular yeni görevler üstlenecek, yeni yerler keşfedecek ve uzun zamandır beklenen Batı Virjinya’ya dönüş yapan yeni yüzlerle savaşacak.
  • İnsan NPC’leri – Yeniden inşa etmeye gelen yeni komşularla arkadaş olun ya da ihanet edin ve sakinlerinin gözünden Appalachia’yı deneyimleyin.
  • Yeni Yaratıklar ve Teçhizat – Bölgeye giden yolu bularak yeni mutasyona uğramış yaratıkları yok edin ve en yüksek seviye silah ve zırhı kazanın.
  • Seçenekler ve İtibar – Klasik diyalog ağaçları ile tanıştığınız kişilerin kaderini değiştirin.