KÜNYE


Kurucu / Founder
RALZME İnteraktif A.Ş – info@oyuncutakvimi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Ensar Yusuf YILMAZ – ensar@oyuncutakvimi.com

Editörler / Editors
H.Taylan Ünlü – taylan@oyuncutakvimi.com

Ensar Yusuf YILMAZ – ensar@oyuncutakvimi.com

Burak Talha KARACAN – burak@oyuncutakvimi.com

Ali Osman AKBEYAZ – ali@oyuncutakvimi.com

Yazarlar / Writers
H.Taylan ÜNLÜ –  taylan@oyuncutakvimi.com 

Hukuk Danışmanı / Legal Counsel

Berkay ZEYBEK – berkay@oyuncutakvimi.com

Görsel Koordinatör / Visual Coordinator

Burak Talha KARACAN – burak@oyuncutakvimi.com

Proje ve Reklam Yönetimi / Project and Advertisement Management
RALZME İnteraktif A.Ş –  info@oyuncutakvimi.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Tolunay ALAGÜL –  tolunay@oyuncutakvimi.com

Adres / Address
ANKARA Merkez/TÜRKİYE

E-Posta
info@oyuncutakvimi.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@oyuncutakvimi.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@oyuncutakvimi.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Oyuncu Takvimi harici linklerin sorumluluğunu almaz.