Maximum Gaming Kart’a VFŞL 2020 Maç Biletlerinde İndirim!

Maximum Gaming Kart’a VFŞL 2020 Maç Biletlerinde İndirim!

Hızlan büyüyen ve Türkiye Espor sektöründeki yatırımları ile ön plana çıkan Maximum Kart büyük bir kampanya ya imza attı!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi sponsorlarından birisi olarak bilinen Maximum, Gaming Kart‘a özel olarak maç biletlerinde ve Espor Sahnesi’ndeki mağazada Riot ürünlerinde Maximum Gaming Kart’a özel %15 indirim fırsatını duyurdu.

https://twitter.com/maximumgamingg/status/1227201642979897344?s=20

Kampanya Detayları

Maximum Gaming Kart’a özel Biletix web sitesi ve mobil uygulamasında alacağınız VFŞL 2020 maç biletlerinde ve Espor Sahnesi Mağazasında yapacağınız Riot Games ürünü alışverişlerinde % 15 İndirim sizleri bekliyor!  

Kampanyadan sadece Maximum Gaming Kart sahipleri faydalanabilir. Bilet indirimi sadece Biletix web sayfası ve mobil uygulamasından gerçekleştirilen bilet alımlarında ve maç günlerinde Espor Sahnesindeki bilet satış noktasında geçerlidir. Mağaza indirimi Espor Sahnesinde bulunan mağazadaki Riot Games ürünlerinde geçerlidir; Takım ürünleri veya diğer ürünlerde geçerli değildir.

Maximum Gaming Kart’a başvurmak için: Maximum Mobil’i indirip  Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek Maximum Gaming Kart’a başvurabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca Maximum Gaming Kart sahipleri faydalanabilir.Ödül kullanımı: Bilet indirim sadece Biletix web sayfası ve mobil uygulamasından gerçekleştirilen bilet alımlarında ve maç günlerinde Espor Sahnesindeki bilet satış noktasında 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.  Maç tarihleri Riot Games tarafından belirlenmektedir. Ürün indirimi Espor Sahnesindeki mağazadan yapılacak Riot Games ürünü alışverişlerde geçerlidir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından yalnızca ödeme işlemine aracılık edilmektedir.