Shadow Arena, Global Beta Test Sürümü Başladı

Shadow Arena Oyunu

Pearl Abyss tarafından yayınlanan aksiyon dolu Battle Royale oyunu Shadow Arena’nın beta test sürümü oyuncularla buluştu. Oyuncular, bu yeni oyunu deneyimlerken aynı anda geliştirilmesi için destek olacaklar.

Pearl Abyss, yeni çıkan oyunu Shadow Arena’nın global beta testi için hazır olduğunu duyurdu. İngilizce, Türkçe, Tayca, Endonezyaca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çincede dahil olmak üzere 14 dilde desteklenen ve Steam platformunda bulunan global beta testi 8 Mart tarihine kadar oynanabilecek.

Shadow Arena, 40 oyuncunun hayatta kalan son kişi olmak için acımasız bir mücadelede birbirleriyle yarıştığı bir Aksiyon Battle Royale oyunudur. Oyuncuların hayatta kalan son kişi olmaları ve kendi ekipmanlarını geliştirebilmeleri için canavarları öldürmeleri ve etraftan eşya toplamaları gerekecek. Kore ve Rusya’daki başarılı beta testlerinden sonra Shadow Arena,gelişmiş bir oyun deneyimi sunmak için bu teste bir dizi yeni özellik ve içerik ekledi.

Oyuncuları son derece heyecanlı ve sürükleyici bir maceraya davet eden Shadow Arena’nınbeta sürümü karakter yelpazesine son katılan karakter Badal the Golden oldu. Bu karakter rakiplerine hızlı saldırı yaparken, yetenekleriyle ardı ardına kombolar atan amansız bir yakın mesafe dövüşçüsü olma özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Güçlü kombolar ile havalı yumruk dövüşleri arayan oyuncular için bu son karakter ısrarla tavsiye ediliyor.

Shadow Arena, oyunculara birlikte mücadele etme şansı verecek

Buna ek olarak, Steam platformu üzerinden 8 Mart tarihine kadar devam eden global beta testi, oyuncuların takım halinde bir araya gelerek taktik savaşları yapabilmeleri için becerilerini birleştirdikleri Takım Modu’nu da içerecek. Ayrıca, Eğitim Modu oyuncuların oyunun temellerini öğrenmelerini ve yeni taktikleri test etmelerini sağlayacak. Bu sayede oyuncular oyunu deneyimleyerek öğrenecek ve kendi seviyelerindeki oyuncularla mücadele edebilecekler. Oyuncular, özel bir oyun deneyimi için belirli gruplarla Gizli Savaşlar da düzenleyebilecek.

Her oyuncunun kendi seviyesine göre olan eşleştirmeler, oyuncuların performanslarına göre daha yüksek seviyelere çıkmalarını sağlayan tamamen beceri tabanlı bir sistem oluşturacak.Eşyaların mühürlenmesi ise bir önceki maçtan eşya alan oyuncuların yeni oyuna mühürlediği eşyayı getirebilmelerini sağlayacak. Son olarak, canavarları yenen bir oyuncu, ayrıcalıklı özellikler elde etmek için Kadim Altar’da etkinleştirilebilen bufflar kazanabilecek.

Bugünden itibaren Shadow Arena, MOBA, Battle Royale ve MMO türlerinden gelen eşsiz bir aksiyon dolu Battle Royale deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Oyuncular, test sırasında oyunda sunulan bol miktarda özelliği kullanarak ve farklı yetenekler öğrenerek bu fırsatı değerlendirebilecek. Shadow Arena, 2020 yılının ilk yarısında PC platformunda piyasaya sürülecek. Oyunun daha sonradan konsol platformlarında oyun dünyasına sunulması bekleniyor.

[Beta Testi İçin Oyuna Girebileceğiniz Saat Dilimleri]
Asya Sunucusu: 14:00 – 23:59
(KST)Kuzey Amerika Sunucusu: 13:00 – 22:59 (PST), 16:00 – 01:59 (EST)Avrupa Sunucusu: 14:00 – 23:59
(CET)Rusya Sunucusu: 14:00 – 23:59 (MSK)