Ubisoft Hala Bu Oyun Üzerinde Çalışıyor

Ubisoft Hala Bu Oyun Üzerinde Çalışıyor

İlk kez 2017 yılında Avatar Projesi’ni duyurduktan sonra, Ubisoft mavi insanlar cephesinde oldukça sessiz kaldı ve oyunun The Division 2 gibi başka bir başlık lehine eksiltildiğini varsaymayı kolaylaştırdı. Ancak, Screeniso ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Ubisoft Massive’deki bir yapımcı – Jesper Karabanov – oyunun hala hayatta ve geliştirildiğini doğruladı, ancak bunun hakkında daha fazla konuşmasına izin verilmediğini de ekledi. 

“Avatar kendi özel ekibiyle yeni bir proje ve Ubisoft şu anda üzerinde çalışmak için en iyi yetenekleri arıyor. Avatar’ın geliştirilmesinin The Division üzerinde çalışan ekip üzerinde ya da uzun vadede oyunu ve markayı sürekli olarak destekleme ve güncelleme planlarımız üzerinde hiçbir etkisi yoktur “dedi.” Ekibin The Division ile neler başardığıyla gurur duyuyoruz. Topluluğumuzun özverisi ve oyun için yakında ne olacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz. ”  ifadelerini kullandı. 

Avatar 2 filmi için mevcut çıkış tarihi 17 Aralık 2021’dir ve oyunla ilgili tüm duyurular filmin tanıtımına bağlı olacaktır. Ubisoft bu seriyi süreklilik haline getirebilirse, Aralık 2023, Aralık 2025 ve Aralık 2027 için her zaman üç Avatar filmi ile devamı gelecek.