Yer Çekimine Meydan Okuyoruz (Gravity Zero) İncelemesi

41.7% Ortalama Puan

Gravity Zero İncelemesi

Dev rampalar, lazerler, çiviler veya yerçekimi yolunuza çıkmaya çalışacaktır. Yine de sıkılmayın, aracınızın geçmesi için mükemmel bir hıza sahip olabilirsiniz ve düşmeyeceksiniz.

Oynanış
%55
Grafik
%40
Akış
%30

Gravity Rider’ın izinde sıcak olan yeni bir düzenlenmiş moto yarış deneyimi olan Gravity Rider Zero geliyor!

Oyun Hakkında

Bu motor bisiklet dengeleme oyununda, her seviyede aşılması gereken yeni akıllı mekanikler ve denemeler keşfederek engellerin üzerinden tırmanabileceksiniz.

Dev rampalar, lazerler, çiviler veya yerçekimi yolunuza çıkmaya çalışacaktır. Yine de sıkılmayın, aracınızın geçmesi için tüm olanakları denemenizde fayda var.

Gravity Rider Zero’daki kontroller basit ve kesindir. Engelleri daha hızlı aşmak için bisikletinizi doğru yerlere hızlandırın ve eğin. Tuzaklardan kaçınmak için zamanında fren yapın. Zemine daha erken değmek ve daha fazla çekiş sağlamak için her zaman atlamadan sonra eğin. Hava sürenizi en aza indirmek için atlamadan önce fren yapın, tekrar deneyin, Vazgeçmeyin!

Ya da sadece engelleri aşmaya, çarpma ve seviyeyi aşmamaya odaklanın. Bisiklet yarışı özelleştirilebilir bir deneyim: mekaniğin ne kadar derin olmasını istediğinize karar veriyorsunuz.