Zula Mobile Bir Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Zula Mobile 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Bilgisayar platformu üzerinden tanıdığımız ve dünya çapında oynanan Türk yapımı Zula, mobil oyuncular için de özel bir adım atmıştı.

MadByte Games tarafından geliştirilen ve 2016 yılından beri PC platformunda ücretsiz olarak herkesin oynayabildiği Türk yapımı FPS oyunu Zula, mobil cihazlara geleceğinin haberini önceden duyurmuştu. Yaklaşık 1 senedir yapım aşamasında olan ve Berlin merkezli BoomByte Games tarafından Unity oyun moturu ile geliştirilen oyun, beta testleri tamamlandıktan hemen sonra Android ve iOS platformu üzerinden mobil oyunculara sunulmuştu.

Zula Mobile ekibinden Eren Kumcuoğlu’nun bugünki 1 milyon oyuncu duyurusunda yaptığı açıklamalar şu şekilde;

Zula Mobile açık beta sürecinin ikinci haftasında 1M aktif oyuncu pastamızı kesene kadar 1.2M aktif oyuncuyu gördük. Tüm oyuncularımıza teşekkürler, ekibimizin de ellerine sağlık!

Oyuncu Takvimi olarak bizlerde Türk yapımı olan Zula’yı Ve Zula Mobile’ı sonuna kadar desteklemeye devam edeceğimizi de bu haberimiz ile duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Sizlerde Zula Mobile’ı deneme fırsatını henüz yaşamadı iseniz, Apple Store ve Google Play platformlarından indirerek bu heyecana katılabilirsiniz!